O nás

RK Volné Reality. eu  Jana Solarová  spolupracuje s více než 160 realitními makléři – členy Asociace realitních kanceláří.

 

Vážíme si toho, že se na nás znovu a znovu obracíte a svým známým nás doporučujete. Při další zakázce máte u nás vy (nebo vámi doporučený klient) slevu z celkové ceny za služby ve výši 10%.

 

Poskytneme každému klientovi individuální přístup a profesionální řešení zakázky. Vzhledem k tomu, že jsme menší realitní kancelář, můžeme přizpůsobit služby podle vašich potřeb. Prodáváme a pronajímáme byty, chaty, chalupy, rodinné domy, komerční objekty a pozemky, převážně v Praze a okolí. Zajistíme a prověříme nejvýhodnější financování vybrané nemovitosti.

– až 90% nemovitostí, které nabízíme k prodeji, prodáme v průměru do 3 měsíců.

– až 90% nemovitostí, které nabízíme k pronájmu, pronajmeme v průměru za 2 týdny.

Služby pro prodávající, kupující, služby pronájem jsou uvedeny výše, včetně ceníku za služby.

Další možné služby:

–  vykoupíme nemovitost v Praze a okolí, i když je na nemovitost uvalena exekuce.

–  doplatíme vzniklé dluhy, nebo vyplatíme exekuci a pomůžeme vám nemovitost prodat za tržní cenu. Po prodeji vám doplatíme předem domluvenou částku. V případě vašeho zájmu můžete nemovitost dál užívat za předem dohodnutých podmínek.

–  zajistíme kompletní právní a daňový servis vč. úředního ověření listin a podpisů.

–  podáme  návrh na vklad do katastru nemovitostí a uhradíme všechny poplatky s tím spojené. Na vás je jen podpis příslušných dokumentů

–  poradíme vám, jak nepřijít o peníze při převodu družstevního podílu

Služby pro majitele domů:

Jsme tu i pro majitele činžovních domů, kde ochotně pomůžeme při vystěhování nájemníků za účelem uvolnění jednotky či celého domu a následného prodeje bytových a nebytových prostor.

Služby při zajištění pronájmu bytů či domů:

–   zjistíme tržní cenu pronájmu na základě momentální situace na trhu porovnáním nabídek podobných prostor v nejbližším okolí, dále využijeme svých dlouholetých zkušeností při posouzení kvality pronajímaného prostoru

–   poradíme,  jak udělat  pronajímaný prostor pro zájemce atraktivnější.  Nemusí jít vždy o zásadní změny, někdy stačí maličkosti

–   na přání zajistíme služby Home Stagera

 

U nájemního vztahu dbáme na to, abychom vždy dodrželi Vámi zadané požadavky na budoucího nájemníka.  Prověřujeme klienty, zda na ně není uvalena exekuce, případně i další rozhodující informace o budoucím nájemci.  Specializujeme se na pronájmy bytů pro zaměstnance  firem. Dohlédneme na řádný průběh celé transakce, včetně sepsání nájemní smlouvy, případně předání a převzetí bytu, zajištění převodu energií.

Úzce spolupracujeme s jedním z největších hypotéčních makléřů. Společnost OPEN FINANCE, s. r. o. Prostřednictvím našich makléřů  zajišťuje pro klienty:

  •  nižší úrokové sazby, díky dokonalému přehledu o nabídkách a akcích   jednotlivých bank 
    •    koordinace financování s průběhem koupě nemovitosti
    •    zdarma zajištění veškerých dokladů nutných ke zpracování úvěru
    •    bezplatné poradenství a individuální přístup k potřebám každého klienta
    •    případné problémy řešíme za vás.

 

Konzultace o nemovitosti je vždy zdarma, právní a hypoteční servis je samozřejmostí. V ceně provize jsou vždy všechny služby, které si ve zprostředkovatelské smlouvě sjednáte, neplatíte nic navíc.

 

Hypoteční specialista 

Vám poskytne nadstandardní péči (co může udělat za Vás, provede, zajistí zástavy na KN, vše vyřídí přímo v naší kanceláři  – případně  místo jednání a pracovní  dobu přizpůsobí Vašim potřebám)

–        výhodné financování vždy dostanete nejvýhodnější možnou úrokovou sazbu (vždy nižší, než dostanete Vy přímo v bance). Vybereme pro Vás nejvýhodnější banku a související produkty (pojištění, doplňkové úvěry) .

–        další nadstandardní výhodou je, že pokud provedete rezervaci nemovitosti a úvěr budete vyřizovat přímo v naší kanceláři, dostanete garanci 100% vrácení rezervačního poplatku, pokud ze strany banky nemůže být hypotéka schválena

–        v případě dluhů či exekuce zajistíme nejen finanční pomoc (oddlužení nemovitosti před prodejem), ale i pomoc s právními záležitostmi.

–        vykupujeme byty, domy, pozemky.

 

Odesláno Vyplňte prosím